A Dunaújvárosi Egyetem alkalmazott tudományok egyetemeként az ipari, kutatói, és oktatói területének fejlesztése mellett kiemelt hangsúlyt fektet hallgatói toborzó tevékenységeire, mely egyértelműen kiderült a 2019 tavaszi jelentkezési adatok alapján.

Az elmúlt évben jelentősen növekedett az intézmény iránti érdeklődés. Fontos, hogy nem csak a helyi és környékbeli településekről érkeztek idén a jelentkezők, de országos szinten is egyre ismertebb a Dunaújvárosi Egyetem.

A DUE egyre jobb pozíciót foglal el a felsőoktatási intézmények rangsorában, ami természetesen sokak számára ösztönző erővel bír, hiszen ki ne akarna értékes diplomával és valós szakmai tudással rendelkezni? Az intézmény az összesített rangsor abszolút első harmadába tartozik a Figyelő 2019-es kiadása szerint. Egy idei felmérésből kiderült, hogy frissen végzett műszakis hallgatóink keresnek legjobban a munkaerőpiacon.

Köszönjük, hogy minket választottatok!