Mondunk még egy okot arra, hogy miért válaszd pont a Dunaújvárosi Egyetemet!

diplomáspálya pályakövetési rendszer 2017-es adatai szerint a műszaki képzési területen végzett pályakezdő frissdiplomások országosan átlagban 300-400 ezer forintot keresnek havonta. Jóval az átlag fölött keresnek a Dunaújvárosi Egyetemen végzett hallgatók, Az ő átlag keresetük frissdiplomásként meghaladja a bruttó 450 ezer forintot is! Az említett adatok alapján, a Dunaújvárosi egyetem hallgatói 25%-kal többet keresnek, mint azok, akik más egyetemen végeznek el hasonló műszaki képzéseket.

A felmérésekből az is kiderül, hogy a legnépszerűbb képzések közé tartozik a gépészmérnöki szak. A Dunaújvárosi Egyetem gyakorlatorientált képzéseket kínál hallgató számára, így sikeres belépést biztosít a munkaerőpiacra.

A Dunaújvárosi Egyetem Műszaki Intézete az alábbi képzéseket indítja 2019. szeptemberében:

• Anyagmérnök BA/Bsc
  • Gépészmérnök BA/Bsc
  • Műszaki (gépészeti specializáció) FOSZK
  • Osztatlan tanári – mérnöktanár gépészet-mechatronika (MA)
  • Osztatlan tanári – mérnöktanár informatika (MA)
  • Osztott tanári – gépészeti - mechatonika
  • Osztott tanári – mérnöktanár informatika
  • Gépészmérnöki (MSC)

Változtass sorrendet! Jelöld te is első helyen a Dunaújvárosi Egyetemet!