2019. április 25-26 között a MELlearN Egyesület „Felsőoktatási innovációk a tanulás korában: a digitalizáció, képességfejlesztés és a hálózatosodás kihívásai” címmel konferenciát tart a Dunaújvárosi Egyetem oktatói, kutatói és a Mellearn Egyesület tagjai számára.

A MELlearN Egyesület (Magyar Egyetemek Life-long Learning Egyesülete) 2019-ben a Dunaújvárosi Egyetemen tartja éves országos konferenciáját.

A konferencia időpontja 2019. április 25-26.

Tervezett szekciók:

• felsőoktatás és digitális kultúra
  • innováció a felsőoktatásban
  • diverzitás a felsőoktatásban
  • nemzetköziesítés a felsőoktatásban
  • felsőoktatási szolgáltatási környezet, sokszínűség, professzió

A konferencián elhangzott előadások írásos változatát a Mellearn Egyesület egy ISBN számmal ellátott ebook-ban publikálja.

További információk:

Az esemény hivatalos honlapjának elérhetősége:

A konferencia a Dunaújvárosi Egyetem oktatói-kutatói és a MELlearn Egyesület tagjai számára elérhető!